تبلیغات
کاردستی های من - آباژور کریستالی


از افرادی که آموزش این آباژور رو ازم خواسته بودن واقعا معذرت میخوام . مدتی بود مسافرت بودم بعدشم که اسباب کشی داشتیم و اینترنت نبود نتونستم آموزششو براشون بذارم . تو این پست یکم توضیحشو میذارم بعداَ انشالله آموزش تصویریشو میذارم .
شما برای این آباژور می تونید هر نوع گلی که دوست دارین بسازین . برای آموزش انواع گل کریستالی به اینجا مراجعه کنین و گل مورد نظرتونو انتخاب کرده و به تعداد دلخواه بسازین . من برای این آباژور از چراغهایی که چشمک میزنن استفاده کردم  ( البته خیلی وقت بود خراب شده بود و دیگه چشمک نمیزد ) . لامپ های کوچولو رو طوری که دو تا سیمش هم اندازه و تقریبا 10 سانت باشه برش دادم . و حدودا 1 سانت از آخر سیم برش دادم و روکششو درآوردم .
بعد چراغ رو در مرکز گل قرار دادم و بعد برگ و انشعاب ها رو درست کردم و شروع کردم به مونتاژکردن . اولین گل رو قرار دادم و سیم چراغ رو روی ساقه ( بهتره مسوار باشه )  قرار دادم و با گاترین پوشوندم . یکم مونده به انتهای سیم گل بعدی رو قرار دادم و محکمش کردم بعد سیم سمت راست این گل رو به سیم سمت راست گل قبلی و سیم سمت چپ رو به سیم سمت چپی وصل کردم و با چسب روی سیم رو پوشوندم و باز با گاترین به ساقه وصل کردم . چند شاخه از این گلها رو درست کردم و ور نهایت سیم سمت راست گلها رو از سمت چپشون جدا کردم همه رو بهم وصل کردم و یه سیم بلند رو بهش وصل کردم  . البته چون تعداد چراغهای من کم بود به یه آداپتور نیاز داشتم که برای اون از شارژر گوشیم که خراب بود کمک گرفتم .
یه لامپ هم به گلدانم وصل کردم تا اگه به نور بیشتری نیاز شد اونو روشن کنم . برای اونم یه سیم و یه کلید جداگانه وصل کردم .
اگه مشکلی یا سوالی داشتید در خدمتم .


 
برچسب ها: آموزش هنر، هنر در خانه، آباژور، گلهای کریستالی، آباژور کریستالی، تزیینات، هنرهای دستی،  

تاریخ : 31 شهریور 93 | 12:08 ب.ظ | نویسنده : الناز نجف زاده | نظرات